Vinařství Nosreti (Zaječí). Pozvánka na ochutnávku vín

13.4.2018 9:28:00

Další velká premiéra ve Viničním altánu. Tentokrát to bude rodinné vinařství ležící ve staré vinařské obci Zaječí. Na atraktivní prezentaci jeho vín Vás očekáváme v úterý 17. dubna v 19 hod.


Vinařství Nosreti (Zaječí)


Vinařství Nosreti se nachází v rozsáhlém areálu vinného sklepa vystavěného již v roce 1921, ale po válce postupně zdevastovaného. V roce 2000 koupil objekt Jaroslav Nosräti, a přibližně po patnáctileté přestavbě se areál přeměnil na ucelený vinařský podnik s vlastními 20 ha vinic, penzionem, rozsáhlým zázemím a dalšími objekty pro rekreaci.

Na premiérové prezentaci ve Viničním altánu ochutnáte dvanáct vín, z toho sedm bílých, jedno růžové a čtyři červená, z nichž tři (Frankovka, Cabernet Moravia a Neronet) zrála v dubovém sudu.


Z bílých vín se můžete těšit například na Ryzlink rýnský, Rulandské šedé, Veltlínské zelené, Tramín červený a Rulandské bílé.
"Růžovka" bude z odrůdy Cabernet Moravia, a o zavínění se postará víno frizzante Perlino 2015.
Opravdu velmi zajímavá nabídka vín z vinic v blízkosti Novomlýnských nádrží!
Všechna vína si můžete po degustaci zakoupit za sklepní ceny.


Cena ochutnávky činí pouhých 200 Kč. Nutná rezervace na tuto a všechny další ochutnávky pouze na :224 262 861 nebo info@vinicni-altan.cz. Degustační list a program dalších ochutnávek najdete na www.vinicni-altan.cz/800/ochutnavky.asp. Viniční altán, Havlíčkovy sady 1369 Gröbovka, Praha 2.

Bližší informace o řízených ochutnávkách (ne rezervacích) ve Viničním altánu Vám poskytne Libor Chlupatý Tel.: 603 378 692, 222 983 224
_________________________________________________________
Reportáže z ochutnávek najdete zde ve Vinařských novinách

 

 

TOPlist