Víno Průdek (Velké Pavlovice). Pozvánka na ochutnávku vín

13.3.2018 10:07:00

Velkou premiéru ve Viničním altánu bude mít malé vinařství ležící
ve známé vinařské obci Velké Pavlovice. Na atraktivní prezentaci
jeho vín Vás očekáváme ve čtvrtek 15. března v 18.30 hod.

Víno Průdek (Velké Pavlovice)

Vinařství Víno Průdek navazuje na tradici výroby vína v rodině Průdků od padesátých letech minulého století. Jeden z dědů-zakladatelů Jožka Pilarčík je ve vinařství stále ještě hlavním kontrolorem kvality vína. Dnes se vínu ve vinařství věnuji především zástupci mladé generace - Jakub Průdek a jeho kamarád od školních let, technolog vinařství a obchodní partner Ondřej Gigánek.


Ve viničním altánu ochutnáte z jejich produkce deset vín, až na jedno červené všechna z ročníku 2017. Těšit se můžete na Veltlínské zelené, Chardonnay, Ryzlink rýnský, Tramín červený, dále na dvě „roséčka“ – Cuvée Vášnivá Šárka a Rulandské modré. Z těch sladších to bude další Chardonnay a dvě vína Frizzante – Růžové a Millerka.
Červenou tečkou bude Alibernet 2015, barrique. Premiérová ochutnávka vín z velkopavlovického rodinného vinařství určitě potěší milovníky kvalitní moravské produkce.

Cena ochutnávky činí pouhých 150 Kč. Nutná rezervace na tuto a všechny další ochutnávky pouze na :224 262 861 nebo info@vinicni-altan.cz. Degustační list a program dalších ochutnávek najdete na www.vinicni-altan.cz/800/ochutnavky.asp. Viniční altán, Havlíčkovy sady 1369 Gröbovka, Praha 2.

Bližší informace o řízených ochutnávkách (ne rezervacích) ve Viničním altánu Vám poskytne Libor Chlupatý Tel.: 603 378 692, 222 983 224
_________________________________________________________
Reportáže z ochutnávek najdete zde ve Vinařských novinách


 

TOPlist