Krásná vína ze Slovinska. Pozvánka na ochutnávku vín

11.9.2017 7:00:00

Velkou premiéru ve Viničním altánu bude mít vína ze čtyř prvotřídních
vinařství ve Slovinsku. Na jejich atraktivní prezentaci Vás očekáváme
ve středu 13. září v 19 hod.

 

Krásná vína ze Slovinska

Z nabídky dovozná společnosti Soluter, s.r.o. ochutnáte vína z vybraných slovinských vinařství - Radgonske Gorice, Vinakoper, Vinakras a Kunej. Ochutnáte špičkový sekt vyrobený tradiční metodou, pět bílých tichých vín, jedno růžové, tři červená a na závěr jednu specialitu - čokoládové víno Chocolat Imperial, vyrobené ze
čtyř modrých odrůd macerací ekvádorské čokolády se 76 % kakaa. Z bílých se těším především na Capsis Malvazia z vinařství Vinakoper. Z červených bych chtěl upozornit na cule Cabernet/Shiraz a dvě odrůdová vína - Merlot a Refošk, všechna tři barrique.

Premiérové přechutnávání slovinských vín bude pro Vás rozhodně krásným zážitkem. Všechna ochutnávaná vína si můžete po degustaci zakoupit nebo objednat za ceny z e-shopu.

Cena ochutnávky činí pouhých 150 Kč. Nutná rezervace na tuto a všechny další ochutnávky pouze na:224 262 861 nebo info@vinicni-altan.cz. Degustační list a program dalších ochutnávek najdete na www.vinicni-altan.cz/800/ochutnavky.asp. Viniční altán, Havlíčkovy sady 1369 Gröbovka, Praha 2.

Bližší informace o řízených ochutnávkách (ne rezervacích) ve Viničním altánu Vám poskytne Libor Chlupatý Tel.: 603 378 692, 222 983 224
_________________________________________________________
Reportáže z ochutnávek najdete zde ve Vinařských novinách

 

 

 

TOPlist